Cihan tel ve çit sanayii

1996 'dan günümüze...

BETAFENCE

YETKİLİ BAYİ
Metal DoğramaDemir Doğrama İşleri
Jiletli Tel

 Tel yapısı ve özellikler ; 

Jiletli telin tel yapısı mukavemeti kuvvetli olup uzun yıllar boyunca kullanabilceğiniz bir üründür. Jiletli tel, güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan ve tırmanmayı caydırıp, geciktirma sağlayan profesyonel bir çevre güvenlik çözümüdür.

Kaplama ; Galvaniz veya Paslanmaz   

                                                                                                                                                                                     Sistem : düzelemsel,dairesel ve helezonik.

 - dairesel çap : 30 / 45 / 60 / 75 / 90  

Kullanım alanları ; 

Tek başına veya mevcut çevre güvenlik  çit sistemlerine monte edilebilen jiletli ve dikenli teller ile güvenliğinizi  dahada artırabilirsiniz. Güven içinde olmak istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz. Askeri sahalar, lüks yapılar, oteller, okullar, ülke sınırları ve müstakil araziler için vazgeçilmez çevre güvenlik sistemidir. 

Cihan Tel Çit Limited Şirketi bu sektörde 15 yılı aşkın süredir faliyet gösteren yaptığı işler ile adından söz ettiren müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişiye özel çözümler üreten verdiği kusursuz hizmet ve devamında sağladığı teknik destek ile sektörün öncü kuruluşlarındandır.  

Uzun ömürlü ve jiletli tel bariyer sistemleri için bizim son sistem makine ve alet ile donatılmış üretim tesisimizde imal edilen jiletli tel ve jiletli çit sistemlerini tercih edin. Etkin ve sorunsuz bir güvenlik sağlayın. 

 

 

 

 

 

 

jiletli tel, jiletli tel imalatı, jiletli tel fiyatları, tel jilet, dikenli tel, jiletli tel özellikleri, jiletli tel teknik özellikleri, jiletli tel çeşitleri, paslanmaz jiletli tel, galvaniz jiletli


Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel
Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel
Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel Jiletli Tel

 
   
 

Cihan Tel ve Çit Sanayii | Arnavutköy / İSTANBUL | Tel: 0212 597 88 37

 
web tasarım